Aktualne promocje

 

W okresie od 1 października do 30 listopada 2016 roku, dla wszystkich firm które zlecą nam przygotowanie wniosku o zwrot VAT z zagranicy, gwarantujemy rabat od cen cennikowych lub ofertowych - 20% od kwoty netto. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług,
tel. kontaktowy: 607 102 103

 

Usługa pozwala na przeprowadzenie - w wygodnym dla obu stron czasie - rozmowy telefonicznej (do 30 min.) z doradcą podatkowym - na tematy związane z wnioskiem VAT-REF, zwrotem VAT lub innymi wątpliwościami dotyczącymi procedury VAT-REFUND.

Pytania mogą być zadane bezpośrednio w rozmowie telefonicznej lub przesłane pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W koniecznych przypadkach należy przesłać pocztą elektroniczną niezbędne dokumenty (np: wniosek vat-ref, otrzymane decyzje, pisma, itp.).

Koszt usługi: 90,00 zł brutto.

Jeśli udzielenie odpowiedzi nie jest możliwe bezpośrednio w trakcie rozmowy telefonicznej, zostanie ona udzielona nie później niż w ciągu 1 dnia roboczego. Odpowiedź na pytania udzielana jest telefonicznie lub w zwięzły sposób za pomocą poczty elektronicznej.

Usługa konsultacji telefonicznych zamawiana jest poprzez sklep internetowy www.eDoradca.info.pl.

Płatność za usługę pobierana jest z góry, podczas składania zamówienia, Faktura elektroniczna za zamówioną usługę wystawiana i przesyłana jest automatycznie do 3 dni od daty zamówienia na adres poczty elektronicznej wskazany w zamówieniu.

Realizacji usługi przebiega do 1 dnia roboczego od daty zamówienia i otrzymania płatności (preferowana płatność via eCard, potwierdzenie uruchamiane jest w ciągu kilku minut). Zamawiający kontaktuje się pod wskazany numer telefonu i ustala szczegóły (datę i godzinę rozmowy).

 

NOWOŚĆ - jeżeli nie chcesz zlecić mojej firmie przygotowania wniosku lub KOREKTY VAT-REF...

to możesz: SPRAWDZIĆ wniosek VAT-REF, który przygotujesz SAMODZIELNIE

Nowa usługa polega na weryfikacji kilkunastu najważniejszych punktów wniosku VAT-REF, szczególnie tych, gdzie najczęściej pojawiają się błędy. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz pisemny raport o poprawności Twojego wniosku VAT-REF.

Koszt usługi oraz więcej informacji znajdziesz w moim sklepie internetowym www.eDoradca.info.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zrozumiałem